O firmie

INOXOKUCIA

ekspert w dziedzinie okuć do okien i drzwi

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości okuć dla producentów okien, drzwi i fasad aluminiowych. Od ponad 20 lat zgłębiamy wiedzę oraz budujemy doświadczenie w stale rozwijającej się branży konstrukcji aluminiowych. Prowadzimy owocną współpracę z największymi dostawcami okuć. Naszą ofertę kierujemy do producentów okien i drzwi oraz inwestorów. Proponujemy niezawodne rozwiązania oraz bezpieczne, starannie dobrane produkty wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie, obiektach biurowych czy budowie domów jednorodzinnych.

Inoxokucia

Dzięki bogatej ofercie okuć, rzetelności, a także fachowości naszych pracowników, grono Klientów firmy stale się powiększa.

Dążąc do osiągnięcia stabilnej pozycji na rynku oraz zapewnienia kompleksowej obsługi na jak najwyższym, poza atrakcyjnie przygotowaną ofertą produktową, służymy również profesjonalnym doradztwem i indywidualnym podejściem do każdego z projektów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Proces zamówienia

1

Spotkaj się z nami

Zadzwoń lub umów się na spotkanie z doradcą, który omówi indywidualne warunki współpracy i odpowie na wszystkie pytania.

2

Złóż zamówienie

Wybierz interesujące Cię materiały.

3

Oczekuj na dostawę

Wysyłka realizowana jest na terenie Polski w możliwie jak najkrótszym czasie.

Dlaczego wybrać właśnie nas

Doradztwo

Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie zamówienia oraz pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań dopasowanych do zapotrzebowań Klientów.

Wysoka jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe standardy. Posiadamy okucia wysokiej klasy renomowanych polskich i zagranicznych producentów.

Obszar działania

Współpracujemy z firmami produkcyjnymi i sprzedawcami detalicznymi na terenie całej Polski.

Szybki kontakt

Oferujemy możliwość szybkiego kontaktu: e-mail, telefon.

Szybka realizacja

Gwarantujemy ekspresową realizację każdego zamówienia.

Park maszynowy

W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń oraz technologii podnoszących jakość oferowanych przez nas produktów.